אירועים עסקיים בסלון בית הבד – האירוע של חברת סבוקלם

האירוע האחרון של חברת סבוקלם נערך בסלון בית הבד ביום אביבי ויפה בשעות הבוקר והצהריים. במהלך האירוע הוצגה בפני בלוגריות ועיתונאיות המסקרות את התחום, סדרת מוצרים חדשה מבית סבוקלם, המיועדת לבני הגיל הרך.

עוד לפני האירוע, התקיימו שתי פגישות של צוות סלון בית הבד המתמחה באירועים עסקיים קטנים מסוג זה, עם נציגי חברת סבוקלם , במהלכן קיבלו הסבר מפורט על סלון בית הבד ואפשרויות הישיבה בו, סוגי תפריטים בהתאמה אישית, אפשרויות לשימוש באמצעים הטכנולוגיים בעומדים לראשות הלקוחות בחלל החדר הפרטי ( מקרן, מסך ומערכת סראונד איכותית) ועוד.

בסלון בית הבד קיים קיר תצוגה גדול בו מוצגים מגוון שמני הזית כחלק מהעיצוב של הסלון.  נציגי חברת סבו קאלם קיבלו את הצעתנו להכין "קאפות" ממותגות על מנת " למתג"את החלל בהתאם לשפה העיצובית של המותג כחלק מתהליך השיווק.
את פניהן של הבלוגריות והעיתונאיות קיבל צוות קפה בית הבד עם חיוך, אנרגיות טובות ומוזיקה נעימה. האירוע כלל הסברים על מוצרי חברת לסבוקלם  ( מצגת על גבי מסך ) וכמובן ארוחת בוקר עשירה שכללה סלסלת לחמים הנאפית במקום, מבחר גדול של מטבלי הבית, מגוון ביצים לבחירה, שקשוקה, כוסות אישיות של גרנולה עם ירקות טריים וגרנולה, סלטים טריים, קנקני מיץ סחוט טבעי במקום, שתיה חמה לבחירה, קינוחים ועוד.
האירוע הסתיים בהצלחה וכבר תואם אירוע נוסף של חברת לסבוקלם . בהזדמנות זו נרצה להודות לאמנון בכר וצוות חברת סבו קאלם על שיתוף הפעולה המוצלח כאשר אנו כבר מתכוננים לאירוע הבא.
חשוב לציין כי סלון האירועים של קפה בית הבד ערוך למגוון רחב של אירועים עסקיים, ומגוון אירועים קטנים  עד 50 אורחים. בחלל החדר הפרטי מתקיימים אירועים רבים לאורך כל ימות השבוע, כולל סופי שבוע –  ימי עיון לעסקים, מסיבות עיתונאים, ישיבות צוות, ישיבות הנהלה בכירות, הרמות כוסית, אירועים משפחתיים, ימי הולדת, בר/ בת מצווה ועוד.
רק בשמחות !
שלכם, צוות הסלון

  • מקומות לאירועים קטנים בתל אביב