חמש סיבות טובות לקיום אירוע עסקי

08 פברואר, 2017 / by superUser

ריענון שגרת העבודה

הרבה פעמים אנחנו כעובדים רוצים לצאת מכותלי המשרד לשנות קצת אווירה ולקיים את יום עבודה בסגנון אחר, רגוע יותר, שונה ופסטורלי. שינוי אווירה שכזה חשוב מאוד הן לעובדים והן להנהלה, והוא תורם לטעינת מצברים ואנרגיות חדשות.

ימי עיון, הדרכות וסדנאות מקצועיות

במקום לקיים ימי עיון ארוכים בחדרי ישיבות שופעים נורות פלורסנט, ניתן למצוא מקום ליום עיון של כמה שעות בודדות ולשלב את העבודה עם fun. אם כבר הדרכה או סדנא – רצוי שתשתלב במסגרת יום כיף וגיבוש לעובדים, גם אם רק לכמה שעות, ותספק מענה גם לתוכן וגם לחוויה.

סיום עבודה או פרישה של עובדים

בהנחה שסיבות סיום העבודה הן טובות זו תמיד הזדמנות לצאת ביחד עם צוות העובדים, להרים כוסית, לאכול ארוחה טובה ולאחל בהצלחה לבאות.

חשיבה מחוץ לקופסא

מומלץ מידי פעם ובעיקר בצוותי קריאטיב, שיווק ופיתוח, לייצר קרקע של עבודה שונה מזו המשרדית. כדאי לאתר חדר פרטי המאובזר בכול מה שצריכים בכדי לעבוד, אך מרוהט ומעוצב בשונה ממשרד אפילו סלון ביתי עם אינטרנט חופשי יכול להות תחליף יצירתי. הספק העבודה בימים כאלו עולה על הצפוי ומניב תוצאות מפתיעות.

סתם כי בא לנו לפנק !

בלי סיבה מיוחדת, רק כאות הערכה לעובדינו נחליט על יום בחודש/רבעון שבו אנו יוצאים מוקדם הולכים לשתות ולצפות ביחד באיזו הרצאה/סרט/תוכן אחר מעניין ומנקה את הראש.

אז אחרי שמצאתם את הסיבה שלכם והחלטתם לצאת קצת מהשגרה – צוות סלון בית הבד ישמח לעזר לכם בחשיבה, בתכנון וגם בביצוע. אחרי אירוע אחד אצלנו, אנחנו בטוחים שתמצאו עוד מלא סיבות טובות לאירוע העסקי הבא שלכם 🙂

אירוע עסקי קטן בבית קפה בית הבד – האירוע המוצלח שלך

 

מקום לאירועים עסקיים בתל אביב

 

48

 

 

צרו עמנו קשר למידע נוסף